fbpx

Chcesz przegonić konkurencję?

Strony internetowe Toruń

Przeprowadzamy audyt, wspólnie z klientem przygotowujemy strategię, procesy i wdrażamy odpowiednie rozwiązania.
Wszystko przy pomocy strony Internetowe Toruń

Oferujemy 30 minut darmowej konsultacji!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące strony internetowe Toruń.
Wystarczy, że naciśniesz przycisk poniżej lub przejdziesz na stronę Kontakt.

Oferujemy 15 minut darmowej konsultacji!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące strony internetowe Toruń.
Wystarczy, że naciśniesz przycisk poniżej lub przejdziesz na stronę Kontakt.

Problemy, o których możesz już zapomnieć

Wiemy jak to jest cierpieć na któryś z tych problemów. Na szczęście dotarłeś w odpowiednie miejsce. Jesteś o jeden krok od polepszenia swojego biznesowego życia.

Ciągły brak czasu

Wiemy, że masz zbyt wiele zadań na głowie. Z chęcią ściągniemy z Ciebie kilka obowiązków.

Mierny marketing

Pora na reklamę, która będzie pierwszym krokiem do lepszego marketingu w Internecie.

Brak nowych klientów

Zacznij pozyskiwać nowych klientów za pomocą strony Internetowej. Pamiętaj, że to inwestycja na lata

Brak oszczędności

Jeszcze nigdy rozwój biznesu nie był taki tani. Z pewnością dostosujemy się do Twojego budżetu

Słaba reprezentacja marki

McDonald’s, Nike, Amazon, Apple, Rolex, Facebook…i od teraz Twoja firma zacznie budować brand.

Brak komunikacji z klientem

Zbiór wszystkich potrzebnych informacji, których klient potrzebuje w jednym miejscu.

Pomożemy Ci przenieść Twój biznes na wyższy poziom

Jesteśmy odważną i kreatywną agencją marketingu cyfrowego. Naszym celem jest tworzenie strony internetowe Toruń. Pomaganie firmom i organizacjom w opracowywaniu i wdrażaniu szytych na miarę rozwiązań marketingu cyfrowego w celu poprawy ich wyników w Internecie i osiągnięcia długoterminowych celów biznesowych.

Zwiększ sprzedaż & leady

Pomożemy Ci stworzyć sprawdzone strategie generowania leadów, aby zwiększyć konwersje i generować większą sprzedaż.

Uzyskaj przewagę konkurencyjną

Klienci przechodzą do Internetu łącznie z biznesami. Nie pozwól pozostać w tyle. Masz teraz szanse przegonić konkurencje

Dotrzyj do właściwych klientów

Identyfikowanie grupy docelowej i skuteczne łączenie się z potencjalnymi klientami w celu uzyskania lepszych wyników.

Buduj świadomość marki

Stwórz strategię marki cyfrowej, aby zwiększyć świadomość marki i niezawodność w celu optymalnego wzrostu.
Unikalne rozwiązania marketingu cyfrowego na zamówienie

Oferujemy kompletny zestaw narzędzi i dostosowanych usług tworzenie stron internetowych w Toruniu, aby pomóc naszym klientom wyróżnić się z tłumu i zbudować skuteczną strategię marketingu cyfrowego.

Forma kontaktowa

Dostosowania
pod SEO

Pomoc w pisaniu treści

Google Analytics

Edytowanie przez klienta

Integracja z Social Media

Zyskujesz więcej niż stronę internetową

Oszczędność czasu & pieniędzy

Strona internetowa Toruń to pracownik, który realizuje cele biznesowe bez konieczności poświęcania mu czasu. A w dodatku nie prosi o podwyżkę.

Efektywna reklama na lata

Wyobraź sobie, że od teraz za najważniejszą reklamę Twojego biznesu płacisz tylko raz, a co więcej ona nigdy nie zniknie. Koniec z płatnymi co miesiąc reklamami.

Więcej nowych klientów

Każdy biznes potrzebuje nowych i powracających klientów. Szybki dostęp do istotnych informacji jest dla klienta kluczowy.

Strony Internetowe Toruń zgodnie z Twoją wizją

Twoja witryna jest najprawdopodobniej pierwszym punktem kontaktu, jaki ktoś będzie miał z Twoją marką. Przebij się przez zgiełk i wyróżnij się z tłumu, stworzymy stronę internetową w Toruniu, która pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe, pokazując jednocześnie kim jesteś w sposób, którego ludzie nie zapomną.

Design, który rozwiązuje problemy

Design polega na tworzeniu pozytywnych doświadczeń, ułatwianiu życia ludziom i sprawianiu, że dobrze rozumieją przekaz Twojej marki. Mając to na uwadze, tworzymy projekt, który zapadnie Twoim klientom na lata. Projekt opieramy na najnowszych trendach, które użytkownicy kochają.

Nie pozwól tracić swoich klientów!
strony internetowe torun123

Według Blue Corona od 70 do 80% osób proces zakupowy zaczyna się od wyszukania informacji o firmie w Internecie. Internauci podtrzymują, że firma z własną stroną internetową wzbudza większe zaufanie wśród konsumentów. Oznacza to też, że nie mając strony internetowej 70-80% potencjalnych klientów nigdy do Ciebie nie trafi.

Często zadawane pytania

Najczęstsze pytania o strony internetowe:

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Koszt strony internetowej zależy od wymagań klienta. Na podstawie najczęstszych potrzeb stworzyliśmy 3 paczki. Są one do orientacyjnej ceny za średniozaawansowaną witrynę. Najtańsza zaczyna się od 2500 zł. Wiemy, że każdy projekt jest indywidualny, więc cena może być nawet poniżej  1500 zł.  

Ile kosztuje rejestracja i utrzymanie domeny?

Cena za domenę nie powinna wynosić więcej niż 55 zł na rok. Domenę można kupić przez stronę udostępniającą hosting lub bezpośrednio np. od Google.

Domeny Google kosztują zwykle  50zł/ rok.

Czy strony WWW dla firm z Torunia są przyjazne do pozycjonowania?

Tak. Tworzymy strony internetowe dla firm i wiemy jak pozycjonowanie jest ważne dla biznesu klienta. Układ stron oraz treści są dostosowane pod późniejsze modyfikowanie strony pod kątem SEO.

Ile kosztuje hosting strony internetowej?

Polecamy platformę Hosinger. Oferuję ona ceny za hosting, które wahają się od 9 zł do 35 zł na miesiąc. Ważne aby strona zapewniająca hosting była sprawdzona, bezpieczna oraz znana na rynku. Polecamy właśnie Hostinger, ponieważ sami z niej korzystamy 🙂

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

Przed rozpoczęciem projektu przeprowadzamy audyt dotyczący biznesowych potrzeb, celów i  problemów dla których zostanie stworzona strona internetowa. Charakteryzujemy profil idealnego klienta i buyer personę. Po podpisaniu umowy rozpoczynamy projekt wybierając najlepsze rozwiązania pod wymagania klienta.

Czy będę mógł samodzielnie edytować stronę internetową?

Jak najbardziej tak. Możliwość w każdej chwili edycji własnej strony internetowej jest kluczowe dla rozwoju strony internetowej klienta. Klient może w każdej chwili z łatwością zmieniać treści na swojej witrynie. Umożliwia to nam wtyczka Elementor do WordPress.

Cennik strony internetowe Toruń

Jeśli nie wiesz, która paczka jest dla Ciebie odpowiednia, zadzwoń i pomożemy Ci z wyborem. Paczki są dopasowywane do Twoich potrzeb. Ceny paczek są podane w celach orientacyjnych, ponieważ każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Basic

Zawartość paczki

2500 zł

Paczka Basic

(300 zł za każdą dodatkową stronę)

Na przykład

3 strony-3400zł

5 stron- 4000zł

10 stron 5500zł

Premium

Zawartość paczki

3000 zł

Paczka Premium

(300 zł za każdą dodatkową stronę)

Na przykład

3 strony-3900zł

5 stron- 4500zł

10 stron 6000zł

All-in one

Zawartość paczki

5000 zł

Paczka
All-in one

(300 zł za każdą dodatkową stronę)

Na przykład

3 strony-5900zł

5 stron- 6500zł

10 stron 8000zł

Design & Efektywność

Dbamy o każdego klienta i o każdy piksel
strony-internetowe-torun-2

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć zyski, zapewnić wsparcie, sprzedać produkty czy wypromować swoją markę- pozwól naszym usługom. Tak projektujemy strony internetowe Toruń, aby Twoja firma znalazła się w centrum uwagi.

Nasza firma błyszczy, jeśli chodzi o konceptualizowanie inspirowanych i pomysłowych modeli biznesowych online, witryn internetowych przyjaznych dla marki, które tworzą hiperwzrost dla naszych klientów.

strony-internetowe-w-torun

Sukces Klienta
To Nasz Sukces

Nasz zespół projektowy pomoże Ci rozwinąć Twoją stronę tak, aby działała idealnie na wszystkich urządzeniach. Co ważne, ułatwimy Twojemu zespołowi marketingowemu aktualizowanie treści w przyszłości.

Bardzo poważnie traktujemy Twoją inwestycję w stronę internetową Twojej firmy i marketing online. Z krytycznym naciskiem staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie gdzie projektujemy strony internetowe Toruń, ręcznie wykonane i przyjazne dla użytkownika, zapewniając jednocześnie innowacyjne tworzenie stron internetowych Toruń i marketing cyfrowy, który zapewnia rzeczywiste wyniki.

W Yellow Keyboard pozostajemy wierni naszej filozofii, zgodnie z którą skuteczne rozwiązania internetowe i eCommerce łączą świetny projekt strony internetowej, doświadczenia użytkownika, solidną technologię i zintegrowany marketing Internetowy.

Identyfikacja wizualna Twojej marki

Twoja marka i identyfikacja wizualna wskażą nam, jak projektujemy i rozwijamy Twoją stronę internetową w mieście Toruń. Będziemy potrzebować wytycznych dotyczących Twojej marki i oświadczenia o pozycji marki, aby upewnić się, że tworzymy stronę internetową, która jest zgodna z wizją Twojej firmy.

Skupimy się na problemach i celach biznesowych Twojej firmy

Dobrze wiemy, że prowadzisz biznes, po to żeby na nim zarabiać. Dlatego zanim zaczniemy projektować stronę internetową, poznamy Twój biznes. Chcemy poznać jego wady, zalety, cele i problemy, aby stworzyć odpowiednio spersonalizowane rozwiązania biznesowe. Zobacz jak możemy pomóc Twojemu biznesu.

Pierwsze wrażenie, jest najważniejsze

Tworzymy profesjonalne strony internetowe w mieście Toruń

Nasz biznes opiera się na relacjach – brzmi to banalnie, ale to prawda. Strony www Toruń to nasza specjalność Wierzymy, że efektywność biznesu i jego wzrost wynikają z doskonałej pracy, która sprawia, że ​​nasi klienci kończą z nami projekt z uśmiechem na ustach.

Klient wchodząc na twoją stronę od razu wie co oferujesz i bez wahania potrafi poruszać się po witrynie. Z Twoją firmą i naszym poczuciem designu stworzymy profesjonalną markę, która podbija rynek.

Stosujemy się do podstaw projektowania stron:
-UX/UI dzięki czemu klient nie zgubi się na twojej stronie
– Nowoczesny design, który przyciąga uwagę
– Klarowne wezwania do działania, dzięki czemu klient będzie wiedział jaką podjąć następną akcję
– Profesjonalne zdjęcia i grafiki, które nie nudzą użytkownika
– Układ strony, który wygląda profesjonalnie na każdym urządzeniu

Strona internetowa Toruń będzie najlepszą w całym mieście

strony-internetowe-toruń

Najwyższa jakość obsługi w Toruniu

Jesteśmy tym,
co tworzymy

Strona internetowa jest sercem brandingu online. Łączy każdy aspekt Twojej firmy w Internecie. Pomaga efektywniej zarządzać, rozpowszechniać i udostępniać treści. Projektowanie stron internetowych bez wątpienia pomaga poprawić wizerunek Twojej organizacji i budować relacje. Często jest to pierwsze miejsce, od którego należy zacząć, niezależnie od tego, czy zmieniasz wizerunek marki swojej firmy, wprowadzasz nowy produkt czy usługę.

Nasze usługi projektowanie strony internetowe Toruń mogą pomóc na nowo odkryć wizerunek Twojej firmy na rynku internetowym. Oferujemy także sklep internetowy oraz opiekę techniczna dla naszych klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania i tworzenia stron internetowych oraz marketingu internetowego dla firm i branż o różnej wielkości.

najlepsze-strony-internetowe-w-toruniu
Strony internetowe Toruń

Strony internetowe Toruń dla Ciebie

Każda dobra firma zaczyna od
dobrej strony internetowej

Odbierz darmową konsultację i dowiedz się jak możemy Tobie pomóc rozwinąć swój biznes. Strony internetowe Toruń to nasza specjalność.

Odbierz darmową
konsultację!

Udało się!

W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin konsultacji.

Do usłyszenia :)