fbpx

Sklep internetowy, czyli
najlepszy pracownik Twojego biznesu

Spraw przyjemność swoim klientom. Stwórz z Nami inwestycje pracującą dla Ciebie latami

Profesjonalna strona internetowa to podstawa każdego biznesu

Oferujemy cały wachlarz właściwości jakie będzie mieć Twoja strona.
Jesteśmy pewni swoich umiejętności i rezultatów jakie możemy zagwarantować Twojej firmie.

Różne metody płatności

Nie jest tajemnicą, że każdy sklep powinien oferować jak największy wachlarz możliwych płatności. Im więcej metod płatności tym większe zaufanie wzbudza sklep.

Intuicyjne zarządzanie

Dzięki platformie WordPress sprawne będzie dodawania produktów, zmienianie cen, wstawianie promocji lub kodów rabatowych.

Reprezentacja produktu

Kupujemy wzrokiem. Zapewniamy profesjonalne reprezentowanie Twoich kolekcji produktów. Klient nie będzie mógł się oprzeć Twojej ofercie.

Nowoczesny
design

Aspekt wizualny jest kluczowy aby podtrzymać uwagę użytkownika. Stosujemy najnowsze rozwiązania design'u, które wyglądają profesjonalnie i nowocześnie.

Zwracamy uwagę na praktyczne zastosowanie Twojej strony

Elementy, które będzie posiadać strona, rozwiąże problemy z jakimi spotyka się twój biznes w sieci. Użytkownik na Twojej stronie dostanie wszystko czego potrzebuje.

Integracja z Social Mediami

Social media są podstawą w marketingu. Dzięki integracji, będziesz mógł z łatwością przekierowywać swoich klientów na swoje sociale.

Forma kontaktowa

Ułatwianie kontaktu z tobą jest bardzo ważne dla klienta. Zarządzanie wszystkimi zgłoszeniami w jednym miejscu.

Profesjonalne stockowe zdjęcia

Nie masz własnych zdjęć? Nie ma problemu. Mamy dostęp do milionów profesjonalnych zdjęć, które pasują do twojego biznesu.

Skrzynka mailowa

Firmowa skrzynka mailowa pozwala utrzymywać porządek i zarządzać wszystkimi mailami w jednym miejscu.

!

Przyciski wzywania do akcji

Dzięki nim, klient będzie wiedział w każdym momencie gdzie dalej się poruszać i to Ty będziesz to dyktował.

Google Analytics

Integracja z Google Analytics pozwoli Ci kontrolować statystyki twojej strony.

Google Maps

Dodając Mapę Google to twojej strony, ułatwi to klientowi znalezienie lokalizacji Twojej firmy.

logo google analytics

Wszystkie statystyki w jednym miejscu

Wszystkie kluczowe informacje jakie potrzebujesz do rozwijania biznesu online w jednym miejscu. Podłączając twoją stronę do Google Analytics będziesz miał dostęp do statystyk takich jak:
– Czas pobytu na stronie
– Współczynnik konwersji
– Bounce rate
– Pozycjonowanie na tle konkurencji

Przykładowy projekt

Mediana Shop

Sklep odzieżowy

Mediana to sklep odzieżowy skupiający się na luksusowej modzie damskiej. Bez tych informacji, odwiedzając ten sklep internetowy, odczułbyś to samo wrażenie. Potrafimy dobrać odpowiednie rozwiązania, aby strona dobrze reprezentowała Twoją markę w internecie.

Web 1920 – 3

Naszym sukcesem będzie Twój sukces

Strona internetowa to najważniejsza
wizytówka Twojego biznesu

Zwracamy uwagę na detal z dokładnością co do jednego piksela, nie zapominając o funkcjonalności. Korzystając z najpopularniejszej na świecie platformy WordPress, kontrola nad stroną jest bajecznie prosta.

Podczas współpracy zapewniamy:

1 miesiąc opieki technicznej za darmo

Prosty
panel sterowania

Ciągły kontakt

Samodzielne przetestowanie strony

Unikalny design

Specjalne
Funkcjonalności

business 3d 298

Bez Ciebie ani rusz

Projekt oparty na Twoich potrzebach
i Naszej wiedzy

Zanim zaprojektujemy stronę internetową, razem ustalimy jej zarys i cele jakie musi ona spełniać. Podczas projektowania oraz przed postawieniem jej na twoją domenę, będziesz miał szanse podać nam swoje wytyczne co Tobie przypadło do gustu, a co wolałbyś zmienić. Chcemy, żeby nasz projekt Ci się podobał.

Pierwsze wrażenie, jest najważniejsze

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych

Klient wchodząc na twoją stronę od razu wie co oferujesz i bez wahania potrafi poruszać się po witrynie. Z naszym poczuciem designu i twoją firmą stworzymy profesjonalną markę, która podbija rynek.

Stosujemy się do podstaw projektowania stron:
-UX/UI dzięki czemu klient nie zgubi się na twojej stronie
– Nowoczesny design, który przyciąga uwagę
– Klarowne wezwania do działania, dzięki czemu klient będzie wiedział jaką podjąć następną akcję
– Profesjonalne zdjęcia i grafiki, które nie nudzą użytkownika
– Układ strony, który wygląda profesjonalnie na każdym urządzeniu

pexels canva studio 3194519 scaled

Cennik

Jeśli nie wiesz, która paczka jest dla Ciebie odpowiednia, zadzwoń i pomożemy Ci z wyborem.

Basic

Zawartość paczki

3500 zł

Paczka Basic

(300 zł za każdą dodatkową stronę)

Na przykład

3 strony-4400zł

5 stron- 5000zł

10 stron 6500zł

Premium

Zawartość paczki

4500 zł

Paczka Premium

(300 zł za każdą dodatkową stronę)

Na przykład

3 strony-5400zł

5 stron- 6000zł

10 stron 7500zł

All-in one

Zawartość paczki

8000 zł

Paczka
All-in one

(300 zł za każdą dodatkową stronę)

Na przykład

3 strony-8900zł

5 stron- 9500zł

10 stron 11000zł

Zyskaj więcej czasu

techniczna premium

Opcjonalny Pakiet Premium

80zł/ msc

Strona działająca na telefonie, tablecie i komputerze

Możesz mieć pewność, że tworzymy strony responsywne

Coraz więcej użytkowników zaczyna przeglądać strony internetowe z urządzeń mobilnych. Nasze profesjonalne strony internetowe dostosowują się do współczesnych trendów, więc tworząc projekt uwzględniamy, że będzie to strona internetowa responsywna.

business 3d 374

FAQ

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej wyceniamy w oparciu o potrzeby każdego indywidualnego projektu. Każda strona internetowa jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla Twojej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy Twoje potrzeby i podamy Ci wycenę na podstawie tej oceny. Nasz najmniejszy pakiet zaczyna się od 2500 zł. Skontaktuj się z nami pod adresem @yellowkeyboard.com, aby rozpocząć proces wyceny!

Nasz standardowy harmonogram to 4-6 tygodni na ukończenie strony internetowej, ale zależy to od projektu, ponieważ wielkość i tempo każdego projektu są ustalane przez każdego klienta. Istotne jest też jak dużo wkładu możesz wnieść na początkowych etapach, twoja opinia oraz jak szybko podasz nam treści, które muszą się pojawić w projekcie – wszystko to wpływa na szybkość realizacji. Wymagana funkcjonalność i poprawki będą również odgrywać rolę na Twojej osi czasu.

Nie! Współpracujemy z klientami na terenie całej Polski i możemy komunikować się przez e-mail, zaplanowane rozmowy i spotkania Zoom.

Tak! Uwielbiamy, gdy nasi klienci przejmują kontrolę nad swoją witryną i uczą się zarządzać treścią na własnej stronie internetowej. Po migracji uzyskasz pełny dostęp do zaplecza swojej nowej witryny WordPress, dzięki czemu możesz samodzielnie wprowadzać proste aktualizacje tekstu, zmiany zdjęć, nowe produkty i ceny. Zalecamy jednak, aby profesjonalista (programista) dokonywał bardziej złożonych zmian i konserwacji, takich jak aktualizacje wtyczek, zmiany projektu lub struktury oraz złożone wymagania dotyczące funkcjonalności.

Możemy pomóc w utrzymaniu Twojej strony internetowej lub możesz to zrobić samodzielnie. Wybór należy w 100% do Ciebie. Naszym klientom oferujemy stałe wsparcie, ale nie jest to obowiązkowe i nie zostaniesz obciążony miesięczną opłatą. Możesz skontaktować się z nami, jeśli potrzebujesz aktualizacji swojej witryny, a my przedstawimy godzinową wycenę w oparciu o Twoje prośby.

Nie. Będziesz odpowiedzialny za hosting witryny i domenę. Zapewni to pełny dostęp do swojej witryny po migracji. Jednak w każdym pakiecie jest uwzględniona pomoc od A do Z w zakupie hostingu i wybraniu domeny. Osobiście polecamy hosting Hostinger.com.

Oczywiście! Posiadanie witryny przyjaznej dla urządzeń mobilnych jest ważniejsze niż kiedykolwiek! Ciężko pracujemy, aby Twoja witryna była responsywna na nowoczesnych urządzeniach i przeglądarkach.

Wymagamy, abyś dostarczył całą treść dla Twojej witryny. Jesteś ekspertem w swoim biznesie, więc najlepiej, jeśli treść będzie pochodzić od Ciebie. Treść to głównie tekst. Zdjęcia i filmy też są mile widziane.

Tak. Mamy dostęp do szerokiej galerii profesjonalnych zdjęć i filmów, które dobrze odwzorują rodzaj oferowanych przez Ciebie usług/ produktów. Przy pisaniu tekstu nie jesteśmy w stanie pomóc.

Tak! Współpracujemy ze wszystkimi rodzajami firm – od nowych, małych, po duże korporacje. Cieszymy się, że możemy prowadzić nowe firmy, które z pasją stawiają pierwsze kroki w obecności online i urzeczywistniają swoją wizję i cele.

Udało się!

W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin konsultacji.

Do usłyszenia :)

Odbierz darmową
konsultację!