fbpx

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

wydajne strony internetowe, które każdego miesiąca powodują zalew klientów gotowych na zakupy

Przekształcimy Twoją witrynę w wydajną maszynę marketingową, która pozyskuje leady, przemienia w klientów i generuje sprzedaż na autopilocie.

Co My tu robimy?

Zauważyliśmy, że wiele firm w Polsce traci tysiące, a czasem nawet miliony złotych z powodu źle zaprojektowanej strony internetowej.

Zbyt często strony firm są przestarzałe, nieatrakcyjne i wolne, ale największą wadą jest to, że odstraszają potencjalnych klientów. Zamiast pozyskiwać nowych klientów i generować sprzedaż, strona internetowa generuje koszty i szkodzi biznesowi.

Jest to całkowity absurd, że przedsiębiorcy muszą płacić za utrzymywanie czegoś, co szkodzi ich firmie.

Dlatego w Yellow Keyboard specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych, atrakcyjnych i szybkich stron internetowych dla firm. Są one oparte na najnowszych rozwiązaniach i strategii marketingowej, aby generować regularny i przewidywalny przypływ nowych klientów. To pozwali Tobie skupić się na ważniejszych aspektach swojego biznesu i spać spokojnie, wiedząc że strona internetowa działa dla Ciebie.

Nic tak nie paraliżuje biznesu

jak brak klientów

Od teraz najbardziej nieprzyjemna część biznesu będzie już dla ciebie przeszłością:

Pozyskuj 5, 10 lub 50+ klientów regularnie i przewidywalnie każdego miesiąca:

Od teraz masz tylko kalendarz zapełniony rozmowami z wykwalifikowanymi klientami.

Klientami, którzy już trzymają portfel w ręku i z niecierpliwością czekają aż Twoja faktura pojawi się u nich w skrzynce pocztowej.

Sceptycyzm jest w tych czasach

najwyższy w historii

W dzisiejszych czasach ludzie w nic nie wierzą i nikomu nie ufają.
Dopóki nie będą na 120% pewni, że jesteś zaufaną firmą- nie kupią.
Aby zyskać zaufanie klienta, trzeba naprawdę się postarać.
Jeśli nie wzbudzisz zaufania u klienta- nie istniejesz.
Dlatego tak ważne jest pokazanie Twojej firmy w Internecie w jak najlepszy sposób.
Szczególną uwagę przykuwamy prezentacji Twojej firmy i Twojej oferty, aby klient wchodząc na stronę, nie miał cienia wątpliwości, że jesteś profesjonalną i rzetelną firmą.

Piszemy taką treść, aby klient uwierzył w każde słowo, które mówisz.

Wszystko pięknie,

ale nikt Cię nie widzi

Największą konwersję oraz najbardziej wartościowy i eksplodujący zyskiem ruch pochodzi z bezpłatnych wyników wyszukiwania Google.
A jeśli nie pojawisz się w Google, gdy Twoi potencjalni klienci będą szukać tego, co sprzedajesz…

Równie dobrze możesz w ogóle nie istnieć.
Serio…

To tak jakby zbudować przepiękną, wypasioną willę na środku oceanu.
Nie ważne, ile czasu i pieniędzy w nią zainwestowałeś. I tak nikt jej nie zobaczy.

Dlatego kiedy otrzymasz stronę internetową, możesz mieć pewność, że jest wyposażona w artylerię do zgarnięcia większej części rynku w wyszukiwaniach Google.

Bądź w kontakcie &

Skoncentrowany na kliencie

Najszybszym sposobem na utratę klienta jest utrudnienie mu kontaktu z Tobą. Ważne jest, aby Twoja witryna była aktualizowana na bieżąco o istotne informacje firmowe, aktualizacje i funkcje, dzięki czemu możesz robić doskonałe pierwsze wrażenie.

Yellow Keyboard pomaga wyposażyć Twoją witrynę we wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby ułatwić klientom kontakt z Tobą – i szybko zaktualizować ją za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Portfolio

Wszystkie projekty rozpoczynamy od dokładnej analizy celów i wyzwań. Przygotowujemy strategię marketingową, która uwzględnia grupę docelową oraz system pozyskiwania klienta. Dzięki temu projektujemy strony internetowe, które są dopasowane do potrzeb i wymagań danego biznesu, co pozwala na osiągnięcie jak najlepszych efektów.

tp238 pf s73 05 mockup 1

firma doradcza

Integrowana Produkcja Roślin

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej będącej centrum informacji o programie dofinansowań dla rolników w Polsce. Projekt obejmował analizę grupy docelowej, przygotowanie treści, budowę witryny oraz pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Efektem naszych działań jest strona internetowa, która przynosi firmie około 40 nowych potencjalnych klientów miesięcznie. Dzięki dopasowaniu strategii marketingowej i zawartości witryny do potrzeb grupy docelowej, udało nam się pozyskiwać wartościowe leady.

Firma produkcyjna

J.M. Trade

Naszym celem było odświeżenie starej strony internetowej i dostosowanie jej do potrzeb klienta. Przeprowadziliśmy dokładną analizę wymagań i zaprojektowaliśmy nową witrynę, która odpowiada na wszystkie pytania użytkownika i prezentuje firmę jako rzetelną i profesjonalną.

Zmieniliśmy formę kontaktu z firmą tak, aby była dopasowana do specyfiki danej branży, co ułatwia klientom nawiązanie kontaktu i rozpoczęcie współpracy. Dzięki temu odświeżona strona internetowa pomaga firmie w osiągnięciu swoich celów biznesowych.

tp238 pf s73 05 mockup 2

Fundamenty na których opieramy projekt

Celem jest jak największa konwersja odwiedzających w klientów. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki projekt opieramy na tych czterech najważniejszych fundamentach.

Analiza grupy docelowej

Celem jest lepsze zrozumienie potrzeb, oczekiwań i problemów grupy docelowej oraz dostosowanie do nich oferty i komunikacji.

Analiza UI & UX

UI- Ocena sposobu, prezentowania witryny użytkownikom, np. czy interfejs jest czytelny i intuicyjny. UX- Ocena doświadczenia użytkownika z korzystania z witryny, np. czy jest ona przyjemna i satysfakcjonująca.

Optymalizacja SEO

Optymalizacja strony internetowej, aby była lepiej indeksowana przez wyszukiwarki internetowe. Oraz przygotowanie odpowiedniej architektury informacji.

Identyfikacja wizualna firmy

Odpowiedni dobór palety kolorów, czcionek, elementów charakterystycznych dla marki.

Zaprojektowana pod kątem ZAMIENIANIA odwiedzających w kupujących

Nasze wydajne witryny internetowe są tworzone pod kątem realizacji celów biznesowych.

Nie spotkasz u nas „designerów”, których jedynym celem jest sprawienie, by wszystko wyglądało ładnie. Nieustannie skupiamy się na danych i doświadczeniu użytkownika – skupiając się przede wszystkim na przekształcaniu odwiedzających w płacących klientów.

Profesjonalna strona internetowa to podstawa każdego biznesu

Oferujemy cały wachlarz właściwości jakie będzie mieć Twoja strona.
Jesteśmy pewni swoich umiejętności i rezultatów jakie możemy zagwarantować Twojej firmie.

Nowoczesny design

Aspekt wizualny jest kluczowy aby podtrzymać uwagę użytkownika. Stosujemy najnowsze rozwiązania design'u, które wyglądają profesjonalnie i nowocześnie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w tych czasach jest bardzo ważne. Oddana Tobie strona posiada certyfikat SSL, który ochroni Cię przed nagłymi atakami hackerów.

Responsywność

Żyjemy w dobie urządzeń mobilnych takich jak telefon czy tablet. Pamiętamy o tym, żeby układ Twojej strony był dostosowany także do małych ekranów.

Prędkość

Strona jest zoptymalizowana. Wiemy, że jeśli klient ma długo czekać aż się załaduje strona, prędzej pójdzie do konkurencji. Na to nie możemy pozwolić.

Zwracamy uwagę na praktyczne zastosowanie Twojej strony

Elementy, które będzie posiadać strona, rozwiąże problemy z jakimi spotyka się twój biznes w sieci. Użytkownik na Twojej stronie dostanie wszystko czego potrzebuje.

Integracja z Social Mediami

Social media są podstawą w marketingu. Dzięki integracji, będziesz mógł z łatwością przekierowywać swoich klientów na swoje sociale.

Forma kontaktowa

Ułatwianie kontaktu z tobą jest bardzo ważne dla klienta. Zarządzanie wszystkimi zgłoszeniami w jednym miejscu.

Profesjonalne stockowe zdjęcia

Nie masz własnych zdjęć? Nie ma problemu. Mamy dostęp do milionów profesjonalnych zdjęć, które pasują do twojego biznesu.

Skrzynka mailowa

Firmowa skrzynka mailowa pozwala utrzymywać porządek i zarządzać wszystkimi mailami w jednym miejscu.

!

Przyciski wzywania do akcji

Dzięki nim, klient będzie wiedział w każdym momencie gdzie dalej się poruszać i to Ty będziesz to dyktował.

Google Analytics

Integracja z Google Analytics pozwoli Ci kontrolować statystyki Twojej strony.

Google Maps

Dodając Mapę Google to twojej strony, ułatwi to klientowi znalezienie lokalizacji Twojej firmy.

Naszym sukcesem będzie Twój sukces

Strona internetowa to najważniejsza
wizytówka Twojego biznesu

Zwracamy uwagę na detal z dokładnością co do jednego piksela, nie zapominając o funkcjonalności. Korzystając z najpopularniejszej na świecie platformy WordPress, kontrola nad stroną jest bajecznie prosta.

Podczas współpracy zapewniamy:

1 miesiąc opieki technicznej za darmo

Prosty
panel sterowania

Ciągły kontakt

Samodzielne przetestowanie strony

Unikalny design

Specjalne
Funkcjonalności

FAQ

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej wyceniamy w oparciu o potrzeby każdego indywidualnego projektu. Każda strona internetowa jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla Twojej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy Twoje potrzeby i podamy Ci wycenę na podstawie tej oceny. Wszyscy klienci oceniają projekt jako rentowny i uważają, że to dobra inwestycja. Skontaktuj się z nami pod adresem jakub@yellowkeyboard.com, aby rozpocząć proces wyceny!

Nasz standardowy harmonogram to 4-6 tygodni na ukończenie strony internetowej, ale zależy to od projektu, ponieważ wielkość i tempo każdego projektu są ustalane przez każdego klienta. Istotne jest też jak dużo wkładu możesz wnieść na początkowych etapach, twoja opinia oraz jak szybko podasz nam treści, które muszą się pojawić w projekcie – wszystko to wpływa na szybkość realizacji. Wymagana funkcjonalność i poprawki będą również odgrywać rolę na Twojej osi czasu.

Nie! Współpracujemy z klientami na terenie całej Polski i możemy komunikować się przez e-mail, zaplanowane rozmowy i spotkania Zoom.

Tak! Uwielbiamy, gdy nasi klienci przejmują kontrolę nad swoją witryną i uczą się zarządzać treścią na własnej stronie internetowej. Po migracji uzyskasz pełny dostęp do zaplecza swojej nowej witryny WordPress, dzięki czemu możesz samodzielnie wprowadzać proste aktualizacje tekstu, zmiany zdjęć, nowe produkty i ceny. Zalecamy jednak, aby profesjonalista (programista) dokonywał bardziej złożonych zmian i konserwacji, takich jak aktualizacje wtyczek, zmiany projektu lub struktury oraz złożone wymagania dotyczące funkcjonalności.

Możemy pomóc w utrzymaniu Twojej strony internetowej lub możesz to zrobić samodzielnie. Wybór należy w 100% do Ciebie. Naszym klientom oferujemy stałe wsparcie, ale nie jest to obowiązkowe i nie zostaniesz obciążony miesięczną opłatą. Możesz skontaktować się z nami, jeśli potrzebujesz aktualizacji swojej witryny, a my przedstawimy godzinową wycenę w oparciu o Twoje prośby.

Nie. Będziesz odpowiedzialny za hosting witryny i domenę. Zapewni to pełny dostęp do swojej witryny po migracji. Jednak w każdym pakiecie jest uwzględniona pomoc od A do Z w zakupie hostingu i wybraniu domeny. Osobiście polecamy hosting Hostinger.com.

Oczywiście! Posiadanie witryny przyjaznej dla urządzeń mobilnych jest ważniejsze niż kiedykolwiek! Ciężko pracujemy, aby Twoja witryna była responsywna na nowoczesnych urządzeniach i przeglądarkach.

Wymagamy, abyś dostarczył całą treść dla Twojej witryny. Jesteś ekspertem w swoim biznesie, więc najlepiej, jeśli treść będzie pochodzić od Ciebie. Treść to głównie tekst. Zdjęcia i filmy też są mile widziane.

Tak. Mamy dostęp do szerokiej galerii profesjonalnych zdjęć i filmów, które dobrze odwzorują rodzaj oferowanych przez Ciebie usług/ produktów. Przy pisaniu tekstu nie jesteśmy w stanie pomóc.

Tak! Współpracujemy ze wszystkimi rodzajami firm – od nowych, małych, po duże korporacje. Cieszymy się, że możemy prowadzić nowe firmy, które z pasją stawiają pierwsze kroki w obecności online i urzeczywistniają swoją wizję i cele.

...My też nie możemy się doczekać

Wypełnij formularz lub zadzwoń

30 minut niezobowiązującej konsultacji za darmo*

*już taniej się nie da

Strony internetowe Toruń

Yellow Keyboard. All rights reserved

Polityka Prywatności

Udało się!

W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin konsultacji.

Do usłyszenia :)

Odbierz darmową
konsultację!