fbpx

firma produkcyjna

JM Trade

Firma produkująca surowce wtórne tworzyw sztucznych z recyklingu

Wstęp

Rozpoczęliśmy współpracę od wstępnej analizy i szczegółowego brief’u ze strony Klienta, co pozwoliło nam zidentyfikować główne przeszkody utrudniające skuteczną realizację projektu.

Zakres projektu

  • Identyfikacja wizualna
  • Strategia marketingowa
  • Pozycjonowanie SEO
  • Indywidualny projekt strony internetowej
  • Przygotowanie treści i grafik
  • Budowa strony internetowej
  • Wdrożenie technologii pomagającej w zrozumieniu potrzeb użytkowników
Zrzut ekranu 2023-02-15 163846

Wyznaczone cele

Głównym celem nowej strony internetowej jest zbieranie danych kontaktowych od rolników zainteresowanych dotacjami oraz umożliwienie im łatwego kontaktu z doradcami. Strona powinna stanowić wartościowe źródło informacji na temat systemu IPR.

Problemy i wyzwania

Branża B2b (Business to business)

Firma B2b równi się diametralnie od popularniejszych modeli b2c (Business to Customer). Dlatego całą strategię marketingową musieliśmy dostosować do tego modelu.

Zawężone i specyficzne grono odbiorców

Wyzwaniem także było dosotsowanie komunikacji do docelowego klienta, czyli właściciela firm produkcyjnych tworzyw sztucznych.

Zastosowane rozwiązania

Zrzut ekranu 2023 02 15 163927

Dedykowany formularz

Aby skonsultować pewne kwestie związane z produktami lub maszynami, firma JM Trade kieruje swoją komunikację do firm produkcyjnych. Jednym z wymogów jest możliwość przesłania zdjęć produktów lub maszyn. Dlatego też formularz kontaktowy na stronie internetowej firmy JM Trade został dostosowany i zawiera opcję dodania pliku, co ułatwia proces komunikacji.

Łatwe do konsumowania treści

Treści łatwe do przyswojenia pozytywnie wpływają na zaangażowanie użytkowników. W połączeniu z odpowiednim designem, skłaniają użytkowników do dłuższego pozostania na stronie, co zwiększa szansę na zdobycie większej ilości informacji o firmie.

Zrzut ekranu 2023 02 15 164111
Zrzut ekranu 2023 02 15 164212

Wezwanie do działania

Sekcje zachęcające użytkownika do podjęcia działań są kluczowe dla zwiększenia konwersji na stronie internetowej. Naszym głównym celem jest pozyskanie danych kontaktowych odwiedzających, a to właśnie te sekcje stanowią 90% sukcesu całej strony. To w nich kryje się cała magia.

screencapture-jmtrade-pl-2023-02-15-16_45_06

Podsumowanie

Przebudowa strony internetowej JM Trade pozwoliła na jej całkowite odświeżenie i uwiarygodnienie jako rzetelnej i godnej zaufania firmy. Nowa strona zawiera pełną i istotną informację o działalności firmy, co pozwala klientom poznać ją dokładnie i skutecznie odpowiada na wszelkie ich pytania i wątpliwości.

Link do strony internetowej

Chcesz osiągnąć takie rezultaty?

Skontaktuj się z Nami
i zacznij pozyskiwać 5-50+ klientów miesięcznie online

Strony internetowe Toruń

Udało się!

W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin konsultacji.

Do usłyszenia :)

Odbierz darmową
konsultację!